خرید پرفکت مانی فروش و شارژ پرفکت مانی به صورت اتوماتیک

خرید پرفکت مانی در وبسایت ارزان پی. در ارزان پی شما می توانید از کلیه خدمات پرفکت مانی شامل ووچر پرفکت مانی، شارژ حساب پرفکت مانی، خرید پرفکت مانی و فروش پرفکت مانی به صورت اتومات و با بهترین نرخ و بدون کارمزد اضافه بهره مند شوید.

پرفکت مانی

خرید و فروش اتومات پرفکت مانی و نقد درآمدهای شما

در ارزان پی شما می توانید با نرخ مناسب و بدون کارمزد اضافه در 24ساعت شبانه روز پرفکت مانی خود را شارژ کرده و یا درآمدهای ارزی پرفکت مانی خود را نقد کنید.

قیمت مناسب

نرخ مناسب

درآمدهای دلاری خود را با نرخ مناسب به نقد کنید و همچنین با نرخ مناسب اکانت های خود را شارژ کنید.

خرید و فروش فوری

فروش آنی و خودکار

اکانت پرفکت مانی خود را در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته به صورت خودکار و آنی شارژ کنید.

نقد درآمدهای ارزی

نقد فوری درآمدهای ارزی

درآمدهای ارزی خود را که به صورت پرفکت مانی دریافت می کنید به صورت خودکار و با بهترین قیمت نقد و دریافت کنید.

نحوه خرید اتوماتیک پرفکت مانی در ارزان پی

شما در این ویدیو نحوه خرید پرفکت مانی را در سایت ارزان پی میتوانید مشاهده کنید. این ویدیو آموزشی مخصوص افرادی است که تا اکنون پرفکت مانی خریداری نکرده اند و یا با سیسیتم خرید اتوماتیک پرفکت مانی آشنایی ندارد. در نکات مهمی در این ویدیو مطرح شده لطفا به آن ها دقت کنید.

نحوه فروش اتوماتیک پرفکت مانی در ارزان پی

شما در این ویدیو نحوه فروش پرفکت مانی را در سایت ارزان پی میتوانید مشاهده کنید. این ویدیو آموزشی مخصوص افرادی است که تا اکنون با پرفکت مانی کار نکرده اند و یا با سیسیتم فروش اتوماتیک پرفکت مانی آشنایی ندارد. در نکات مهمی در این ویدیو مطرح شده لطفا به آن ها دقت کنید.

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی (Perfect Money) یک سیستم آنلاین پرداخت است که به افراد اجازه میدهد تراکنش های مالی خود را سریع و مطمئن در بستر اینترنت انجام دهند. برای استفاده از پرفکت مانی نیازی به داشتن حساب بانکی یا کارت اعتباری نیست. حتی بدون داشتن اکانت پرفکت مانی نیز با استفاده از ووچر های آن می توان از این سرویس استفاده کرد و به نقل و انتقال پول پرداخت. برای داشتن حساب پرفکت مانی به صورت رایگان وبلاگ ما را مطالعه کنید.

پرسش های پر تکرار

برخی از پرسش های متداول مشتریان را بخوانید. همچنین در صورتی که سوال بیشتری داشتید حتما با ما تماس بگیرید.

حساب های پرفکت مانی سقف واریز و برداشت ندارند و شما پس از افتتاح حساب پرفکت مانی حتی بدون ارسال مدارک در سایت پرفکت مانی می توانید بدون محدودیت واریز و برداشت داشته باشید.

انجام سفارشات پرفکت مانی در ارزان پی اتوماتیک و آنی می باشد. برای انجام سفارشات کافی است وارد پنل کاربری خود شده و سفارش خود را ثبت نمایید.

ما پرفکت مانی شما را خریدار هستیم. برای این منظور وارد پنل کاربری خود شده و از گزینه ی فروش به ما، پرفکت مانی و را انتخاب کرده، مبلغی را که قصد فروش دارید وارد کرده و سپس وارد درگاه پرفکت مانی شده و پرداخت را انجام دهید. مبلغ به صورت آنی وارد کیف پول شما می شود. پس از درخواست تسویه از سوی شما، ریال به حساب تان در اسرع وقت واریز می شود.

شما می توانید از ووچر های پرفکت مانی برای استفاده از ووچر پرفکت مانی نیازی به داشتن حساب پرفکت مانی نیست. با این حال داشتن کیف پرفکت مانی سریع و آسان و رایگان است. برای این منظور می بایست وارد سایت پرفکت مانی شده و مراحل ثبت نام را طی کنید.

پس از ثبت نام، ایمیل و موبایل خود را تایید کنید و سپس مدارک هویتی خود را ارسال نمایید. پس از تایید آن که در ساعات کاری خیلی سریع انجام می شود، اکانت شما احراز هویت شده است. جهت تسریع در این امر، از موبایلی که سیم کارت آن به نام خودتان است استفاده کنید و مشخصات دقیق خود را تکمیل کنید و همچنین عکس با کیفیت مدارک خود را ارسال کنید.

پرسش و پاسخ

آموزش کامل نحوه ثبت نام و احراز هویت در ارزان پی

تمام نکات و مواردی که باید در هنگام ثبت نام مورد توجه قرار دهید در این ویدیو برای شما کاربران محترم گفته شده.

خرید و فروش را همین الان شروع کنید!

هم اکنون به خانواده ارزان پی بپیوندید و از مزایای آن بهره مند شوید.