خرید و فروش بیت کوین

خرید و فروش بیت کوین با توجه به نرخ لحظه ای این رمزارز در کوتاه ترین زمان ممکن و با نرخ مناسب انجام می شود. همچنین در ارزان پی شما می توانید درآمدهای ارزی خود را که از طریق بیت کوین دریافت کرده اید نقد کنید.

بیت کوین

خرید و فروش فوری بیت کوین با نرخ مناسب

در ارزان پی شما می توانید با نرخ مناسب و بدون کارمزد اضافه در کوتاه ترین زمان ممکن بیت کوین تهیه کرده و یا بیت کوین های خود را نقد کنید.

قیمت مناسب

نرخ مناسب

خرید و فروش در ارزان پی با نرخ مناسب و رقابتی انجام می گردد.

سفارش فوری

خرید و فروش فوری

خرید و فروش بیت کوین در ارزان پی در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

نقد درآمد ارزی

خرید بیت کوین های شما

در ارزان پی بیت کوین هایتان را می توانید با نرخ مناسب و تسویه حساب فوری نقد کنید.

بیتکوین چیست؟

بیت کوین چیست؟

بیت کوین یک ارز دیجیتال بر پایه محاسبات ریاضی و الگوهای رمزنگاری می باشد که بهترین تفسیر آن ارز رمزپایه است. بیت کوین بر پایه ی مفهومی به نام زنجیره بلوکی یا بلاکچین (Blockchain) ایجاد شده است. به این صورت که نیازی به یک مرکز واحد برای نظارت بر روی پول نیست و در حقیقت همه به نوعی ناظر بر آن هستند. برای داشتن بیت کوین تنها داشتن یک کیف پول نگهدارنده بیت کوین کافی است. البته با توجه به غیر قابل برگشت و غیر قابل پیگیری بودن این ارز، استفاده صحیح و مناسب از آن نیازمند آموزش هایی است که می توانید آن را در وبلاگ ارزان پی مشاهده نمایید.

پرسش های پر تکرار

برخی از پرسش های متداول مشتریان را بخوانید. همچنین در صورتی که سوال بیشتری داشتید حتما با ما تماس بگیرید.

همانطور که شما اسکناس های خود را در کیف پول تان نگهداری می کنید، برای نگهداری ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین، شما نیز نیاز به کیف پول دارید. کیف پول های متعدد در انواع مختلفی وجود دارد که شما می بایست مطمئن ترین آن را تهیه نمایید.

نحوه برخورد کشورهای مختلف با ارزهای رمزپایه متفاوت است. در حال حاضر استخراج بیت کوین (Mining) در ایران به عنوان یک صنعت شناخته شده است و افراد می توانند با کسب مجوزهای لازم نسبت به استخراج بیت کوین اقدام کنند.

هر کیف پول برای دریافت ارزهای رمزپایه از جمله بیت کوین نیازمند یک آدرس می باشد که می توان آن را همانند شماره حساب بانکی تان دانست. با این تفاوت که آدرس کیف پول طولانی و شامل رشته های نامفهوم است. لذا بسیار توجه نمایید که کوچک ترین اشتباه در وارد کردن آن می تواند منجر به از دست دادن پول و سرمایه تان می شود.

کیف پول های نگهدارنده بیت کوین انواع مختلفی دارند که هر یک ویژگی و مزایا و معایب خود را دارند. در انتخاب کیف پول می بایست دقت زیادی کنید. با تحقیق و پرس و جو و مطالعه ویژگی هر یک از کیف پول ها می تواند به کمک در انتخاب کیف پول کمک کننده باشد.

پس از ثبت نام، ایمیل و موبایل خود را تایید کنید و سپس مدارک هویتی خود را ارسال نمایید. پس از تایید آن که در ساعات کاری خیلی سریع انجام می شود، اکانت شما احراز هویت شده است. جهت تسریع در این امر، از موبایلی که سیم کارت آن به نام خودتان است استفاده کنید و مشخصات دقیق خود را تکمیل کنید و همچنین عکس با کیفیت مدارک خود را ارسال کنید.

پرسش و پاسخ

آموزش کامل نحوه ثبت نام و احراز هویت در ارزان پی

تمام نکات و مواردی که باید در هنگام ثبت نام مورد توجه قرار دهید در این ویدیو برای شما کاربران محترم گفته شده.

خرید و فروش را همین الان شروع کنید!

هم اکنون به خانواده ارزان پی بپیوندید و از مزایای آن بهره مند شوید.